Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Vizyon, Misyonumuz ve Değerler

VİZYON
Müşterilerimizle birlikte geleceğin tedarik zinciri için fırsatlar yaratmak. Lojistik sektöründe fark yaratabilmek adına çok büyük bir özveri ile çalışan firmamızın öncelikli hedefi liderlik konumuna yükselmektir. Ulaşmış olduğu liderlik konumunu devam ettirecek bir konum elde etmeyi isteyen tüm ekibimiz, bu noktaya ulaşabilmek için tüm sınırlarını zorlamakta ve iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerimizin temel tedarik zincirine değer katan yenilikçi, kişiye özel çözümler sunmak. Değerlerine her zaman sahip çıkan bir kuruluş olarak hizmet veren ve müşteri memnuniyetini her koşulda sağlayabilmeyi amaç edinen ekip, sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek her zaman kendini geliştirmektedir. İçerisinde yer aldığı sektöre değer katan ve çalışanlarının eğitimine verdiği önem ile kendi iç yapısını da güçlendiren firmamız, teknolojinin sunmuş olduğu tüm avantajlardan faydalanarak çevreye ve insana yararlı işler yapmayı büyük bir hevesle sürdürmektedir. Müşterilerimizin temel işlerine odaklanmalarını sağlayıp ve karmaşık pazarlardaki zorluklarını çözmeye yardımcı olmak

MİSYON
Yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz ve müşterilerimizin ana işlerine odaklanmalarını sağlıyoruz. Rotlog olarak, ticari taşımacılık sektöründe yurt içi ve uluslararası çalışmaları her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken çağımızın lojistik alanındaki teknolojik gelişmeleriyle ilerliyoruz ve her zaman daha da iyisini sunmak adına ekibimizle durmaksızın çalışıyoruz. Taşımacılık sektörünün gerektirdiği teknoloji, hız, güven ve profesyonellik konularında müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Global ve yerel ortak bir yaklaşımla lojistiğin ötesinde yenilikçi, sürdürülebilir ve kişiye özel çözümler sunuyoruz .

DEĞERLERİMİZ

Rotlog olarak, bugün bizi bulunduğumuz başarılı ve saygın noktaya taşımayı sağlayan değerlerimiz bulunmaktadır. Bu değerlerimiz, çalışma prensibimizden de öte, ödün vermeyeceğimiz ilkelerimiz olarak kabul edilmektedir.

  1. Daima Müşteri Önceliği; Hizmetlerimizde her zaman önce müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Böylelikle her projemizin sonucunda mutlu müşteriler elde ediyoruz.
  2. Öğrenmede ve Geliştirmede Süreklilik; Şirket olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu nedenle öğrenmede süreklilik ilkesi bizim değerlerimiz arasındadır. Lojistik alanı geliştikçe biz de bu gelişimleri öğrenip şirketimize dahil ediyoruz.
  3. Mutlu ve Uzman Bir Çalışma Ekibi; Çalışanlarımızın şirketimizde mutlu bir şekilde çalışması bizim için çok önemli. Ekibimiz mutlu olursa, ortaya koyduğumuz çalışmalar da daha iyi sonuçlar verecektir.
  4. Çevreye ve Topluma Saygı Bilinci; Sadece birlikte çalıştığımız insanlara değil, toplumdaki her bireye saygı duymak ve çevremize bunu yansıtmak da bizim bir değerimizdir.
  5. Güvenilir Şirket İmajı; Üzerinde çalıştığımız en büyük projeden ekibimizdeki her bireye dek, şirketimizin her sürecinde güvenilir olmak bizim önceliklerimiz arasında. Müşterilerimizin birlikte çalıştığı şirketine güvenmesi bizim için en büyük kazançtır.
  6. Güvenilir Şirket İmajı; Üzerinde çalıştığımız en büyük projeden ekibimizdeki her bireye dek, şirketimizin her sürecinde güvenilir olmak bizim önceliklerimiz arasında. Müşterilerimizin birlikte çalıştığı şirketine güvenmesi bizim için en büyük kazançtır.
  7. Sorumluluk Bilincini Taşımak; En zor projelerimizde bile daha fazlasını ortaya koymaktan asla vazgeçmiyor, her projeye aynı sorumluluk bilinciyle yaklaşmayı ihmal etmiyoruz. Şirketimizin hizmet vermekte olduğu sektöre gösterdiği saygıyı böylelikle kanıtlamış oluyoruz.