Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Verdiğimiz Sözü Tutmak” Sloganıyla çalışmalarına hız kesmeden devam eden her geçen gün büyüyen Rotlog Logistics 2021 yılında Süleyman İSLAMBAY, Akın ALTUN, Murat AKBAŞ tarafından kurulmuştur.
100 özmal, +250 sözleşmeli araç ve ekipman filomuz, uzman lider kadromuz, +100’ü aşkın deneyimli insan kaynağımız, aylık +30.000 aşan yüklememiz, Bursa ve Antalya‘daki merkezlerimiz ile aynı zamanda İstanbul, Ankara ve İzmir’deki şubelerimiz olmak üzere iş ortaklarımızın yurt içi ve yurt dışı lojistik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmetler sunuyoruz.

Basiretli ve güvenilir olmanın esas olduğunu bir çalışma ortamı yaratma hedefi ile yola çıkan Rotlog Logistics. Bu yol haritasıyla; çalışma arkadaşlarıyla , müşterileriyle , tedarik zincirinin her halkasında yer alan kurum ve kişilerle her zaman kol kola olacak şekilde çizmiştir. Daha iyisini nasıl yapabilir diye hedef ve hayali olan arkadaşlar Rotlog Lojistik firmasının oluşumunun bir parçası olmuştur. Aynı zamanda daha iyi hizmet alma istediğinde olan değerli müşteriler, oluşumun yeni olmasına rağmen Rotlog Logistics’in; ekibin tecrübe ve yetkinliklerine, organizasyon yeteneğine, inovatif bakış açısına güvenerek, Rotlog Logistics ile çalışma istek ve arzularını dile getirmişlerdir ve çok hızlı bir şekilde iş hacmimizin artmasına çok değerli katkılarda bulunmuşlardır.